O muzikálu Narozený

Klasický biblický příběh před dvěma tisíci léty ve srovnání s běžným příběhem dnešní doby, jejich paralely, podobnosti i rozdíly...

Napsali o nás:

Muzikál "Narozený" z autorského pera Michaela Holase - frontmana white rockové kapely Michael se představí v prosincové tour v sedmi představeních.

Výpravný biblický příběh o narození Ježíše Krista v rockovém hávu, s paralelami a myšlenkovými přesahy do současnosti, jistě přispěje posluchačům k hlubšímu navození předvánoční atmosféry a možná dodá i pár impulzů k zamyšlení nad lidskými hodnotami současnosti. Dvou a půl hodinové představení má vše, co ke správnému muzikálu náleží: příběh, živou hudbu a zpěv, nápaditou choreografii i zajímavé světelné efekty.

Ačkoliv jde o dílo ryze amatérské, interpretační i režisérské kvality autora projektu jsou zárukou ojedinělého a silného uměleckého zážitku.

8.12.2015

Plný velký sál Tylova domu v Poličce, ovace ve stoje, nekončící potlesk a společný zpěv třístovky lidí, to byl závěr benefičního koncertu Oblastní charity Polička. Rockový muzikál Narozený doslova uhranul a na dvě hodiny přišpendlil do sedaček na tři sta posluchačů všech věkových kategorií. Přinesl do Poličky ojedinělý adventní zážitek - netradiční zpracování příběhu narození Ježíše s prolnutím do současnosti.  Pro ty, kdo neviděli - nepřenosný zážitek, ti kdo viděli, vědí... Doporučujeme!!!

Děkujeme Michaelu Holasovi a jeho přátelům za úžasnou benefici věnovanou na Dům pro Charitu...

Zdroj: Charita Polička